MKS Mianów   Hetman Łódź
boisko w Ciężkowie

2009-09-12, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

W meczu 2 kolejki rozgrywek klasy B zmierzyliśmy się z zespołem Hetmana Łódź. Nie był to łatwy mecz, jednak pokonaliśmy rywali 6 :2. Tym samym to nasze 2 z rzędu zwycięstwo.

Podczas meczu w naszej grze było wiele chaosu. Jako pierwsi stanęliśmy przed szansą zdobycia gola. Po jednej z naszej akcji w polu karnym sfaulowany został Arek Beda. Sędzia dyktuje rzut karny...do piłki podchodzi sam poszkodowany...strzela, lecz jego zamiary wyczuł bramkarz gości i świetnie obronił strzał. Jednak dalej dążyliśmy aby wyjśc w tym meczu na prowadzenie. I to się udało a za niewykorzystany rzut karny zrehabilitował się Arek Beda i posłał piłkę to siatki. Hetman ze swoich nielicznych akcji na zdobycie gola wykorzystał jedną. A kiedy wydawało się że pierwsza połowa zakończy się wynikiem remisowym, zdobyliśmy gola na 2 :1. Krótko rzut rożny rozegrali między sobą Arek Beda i Sławomir Barański i ten drugi umieścił piłkę w siatce. Ten wynik jednak Nas nie zadowalał i na drugą połowę wyszliśmy ,aby zdobyc następne bramki. Co prawda gola zdobyliśmy (drugi gol Arka Bedy.), ale jednak Hetman też odpowiedział trafieniem i wynik brzmiał 3:2. Jednak to było wszystko ze strony gości z Łodzi. A kolejne gole zdobywaliśmy już tylko my, kolejno: strzałem głową Tomasz Kurczewski (asysta Artura Szulca), następnie hat-ricka skompletował Arek Beda (gol po dośrodkowaniu Tomka Kurczewskiego),a  kropkę nad „i” postawił Rafał Adriańczyk zdobywając ostatniego , 6 gola (asysta Jarka Chmieleckiego ).