herb MKS MIANÓW
Kotan II Ozorków   MKS MIANÓW

2011-06-05, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

W niedzielę w niemiłosiernym upale przyszło nam się zmierzyć z zespołem Kotana II Ozorków. Spotkanie rozgrywane było na boisku w Śliwnikach. Przez całe spotkanie drużyna MKS-u Mianów musiała grać w dziesiątkę przeciwko jedenastu rywalom. Jednak mimo tych osłabień różnicy na boisku nie było widać. Co więcej początek meczu ułożył się dla nas wyśmienicie.  Już w ok. 5 minucie Kamil Krasoń, strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza gospodarzy, tym samym żółto-zieloni wyszli na prowadzenie. W dalszej części spotkania gra toczyła się głównie w środku pola, ale kilka sytuacji bramkowych udało nam się stworzyć. Niestety brakowało w nich wykończenia. Natomiast rywale sytuacji godnych do zanotowania nie posiadali. Tak więc MKS na przerwę schodził z jednobramkowym prowadzeniem. W początkowej fazie drugich 45 minut to prowadzenie udało się podwyższyć.  Wspaniałym trafieniem popisał się Łukasz Garbacz, który strzałem z ok. 20 metrów umieścił piłkę w „okienku” bramki gospodarzy. Być może rezultat 2:0 uśpił piłkarzy MKS-u Mianów, gdyż w kolejnych minutach gry zespół Kotana dochodził do głosu, raz po raz atakując bramkę gości. W odstępie kilku minut z dwubramkowego prowadzenia żółto-zielonych zrobił się  remis 2:2 i Kotan zwietrzył szansę na osiągnięcie dobrego rezultatu. MKS Mianów przez stratą trzeciej bramki uchronił słupek. Mimo osłabnięcia w końcówce meczu to jednak zespół MKS-u zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.  3 minuty przed końcem meczu Kamil Krasoń strzałem głową umieścił piłkę w bramce, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego Artura Łukasika. Jeszcze w przeciągu tych ostatnich minut MKS mógł zdobyć kolejne bramki. Jednak wyjątkową indolencją strzelecką popisywali się zawodnicy żółto-zielonych. Swoich szans nie wykorzystali m.in. Arek Beda , Artur Łukasik, Sławek Barański. Jednak mimo tego wszystkim zawodnikom należą się brawa za walkę do samego końca. MKS Mianów pokonał Kotana II Ozorków 3 : 2, i jest niepokonany od sześciu spotkań (4 zwycięstwa, 2 remisy)

Kotan II Ozorków 2 : 3 (0:1) MKS Mianów