herb MKS MIANÓW
LKS Dąbrówka   MKS MIANÓW

2010-10-10, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

Mając w świadomości, że w spotkaniach rozegranych w Dąbrówce nie udało nam się zdobyć żadnego punktu jechaliśmy na ten mecz z myślą, aby przerwać tą złą passę. W meczu z LKS-em przyszło nam grać w okrojonym składzie. Jednak ambicją, wola walki udało nam się zremisować 1:1. Tym samym Dąbrówka straciła pierwsze punkty w sezonie. W meczu z MKS-em Mianów przystępowała jako lider, który wygrał wszystkie 5 spotkań, aplikując przy tym rywalom aż 29 bramek, tracąc tylko 1.   Spotkanie z żółto-zielonymi miało zgoła inny przebieg. Z początku meczu obie ekipy się poznawały, dużo było chaosu, gra toczyła się głównie w środku pola. MKS za sprawą Arkadiusza Bedy miał kilka szans ,aby wyjść na prowadzenie tak się jednak nie stało. Gospodarze niczym nie przypominali tych z poprzednich spotkań, jednak to oni zdobyli pierwszą bramkę (fakt faktem niesłusznie uznaną; napastnik Dąbrówki przy trafieniu pomógł sobie reką). Kilka minut poźniej LKS mógł prowadzić 2:0, jednak nasz bramkarz Waldemar Staszek nie dał się pokonać z 1m (wybronił strzał,a następnie dobitkę). Do przerwy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie gospodarzy. Na drugą połowę żółto-zieloni wyszli z myślą , że "nie taki diabeł straszny jak go malują", że Dąbrówka jest do ogrania. I już kilka minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania MKS Mianów wyrównuje stan meczu na 1:1. Chwilę wcześniej Dąbrówka nie wykorzystała wyśmienitej okazji na drugiego gola, a jak to w piłce bywa niewykorzystane okazje się mszczą. Żółto-zieloni wyprowadzili szybką kontrę, a największym sprytem pod bramką rywali popisał się Sławomir Barański. Obie ekipy nie zadowalał remis ,więc nastąpiła "wymiana ciosów". Jedna jak i druga drużyna miała swoje szanse bramkowe. W końcówce meczu wyśmienitej okazji nie wykorzystał Arek Beda , który zbyt długo zwlekał ze strzałem. MKS Mianów mecz kończył w dziesiątkę, jednak wynik spotkania nie uległ już zmianie i skończyło się na remisie 1:1