herb Sazan Pęczniew
MKS MIANÓW   Sazan Pęczniew

2010-09-18, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

MKS Mianów przegrywa wygrany mecz i przedłuża się kompleks Sazan Pęczniew. Nie możemy pokonać ich od inauguracyjnego spotkania w sezonie 2006/2007. Tym razem żółto-zieloni byli zespołem lepszym, jednak zeszli z boiska pokonani. Sazan wygrał 4:3 ,a decydującą bramkę zdobył w ostatnich sekundach meczu.  Pęczniewianie objęli prowadzenie po jakiś 15 minutach gry, kiedy to po wykonanym rzucie wolnym nasz bramkarz przepuścił piłkę pod brzuchem. Żółto-zielonym wyrównującego gola  sprezentował bramkarz rywali, który przepuścił piłkę po słabym strzale Arka Bedy.  Do przerwy więcej goli nie padło i wynik był remisowy 1:1. Druga połowa była już bardziej ciekawa. MKS Mianów wyszedł na prowadzenie za sprawą Arka Bedy, który otrzymał dokładne podanie i sytuacji tej nie zmarnował. Żółto-zieloni nie cieszyli się z prowadzenia zbyt długo, bo już niespełna po kilku minutach było 2:2. Znów zawinił nasz bramkarz, który po strzale z rzutu wolnego chciał piłkę wypiąstkować, jednak interweniował tak niefortunnie, że ta wpadła mu za "kołnierz". Piłkarze MKS-u dążyli do zwycięstwa więc wynik remisowy ich nie cieszył. Trzeciego gola dającego prowadzenie 3:2 w tym meczu w zamieszaniu podbramkowym zdobył Sławomir Barański. W kolejnych minutach spotkania MKS miał kilka wybornych okazji do powiększenia dorobku bramkowego m.in bramkarz rywali nie dał się pokonać się z 1 m. Niestety jak to w piłce nożnej bywa niewykorzystane sytuacje się mszczą. Pęczniewianie gola na 3:3 zdobyli ponownie ze stałego fragmentu gry. Tym razem piłkę bitą z rzutu rożnego do bramki głową skierował kompletnie niepilnowany napastnik gości. W ostatnich minutach gry żółto-zieloni oblężyli bramkę Pęczniewian. Jednak ze zwycięskiego gola cieszył się Sazan. Decydujący cios padł w ostatniej akcji meczu.

MKS Mianów 3 : 4 Sazan Pęczniew

Bramki: A. Beda x2 , S. Barański