Kontakty

Aktualności

20 kolejka: Kotan II Ozorków-MKS Mianów

• autor: mksmianow, 2011-06-02 00:00

W przedostatnim w tym sezonie spotkaniu, MKS Mianów pokonał na wyjeździe Kotana II Ozorków 3 : 2. Tym samym był to 6 z rzędu mecz bez porażki żółto-zielonych. MKS przez całe spotkanie grał w dziesięciu, do przerwy prowadząc 1 : 0. W drugiej połowie było już 2 : 0, lecz gospodarze zdołali wyrównać. Ostatnie słowo należało jednak do MKS-u. Brawa dla chłopaków za grę do końca. Bramki zdobyli: Kamil Krasoń (dwie) i Łukasz Garbacz.  W jesiennym spotkaniu MKS Mianów zwyciężył 3 : 0.

relacja z meczu

ostatnie spotkanie

inne mecze 20 kolejki

20 kolejka:

MKS II 2000 Tuszyn  3 : 0 wo   Sazan Pęczniew (jesienią 2 : 5)  2011-06-5 godz.14:30

Sazan nie pojawił się w ogóle w Tuszynie, dlatego piłkarze MKS-u II 2000 zainkasowali 3 punkty bez gry.

LKS Dąbrówka         2 : 2   LKS Sarnów (jesienią 0 : 0)  2011-06-5 godz.13

W spotkaniu na szczycie wynik nierozstrzygnięty. Drużyna Sarnowa pozostała dalej niepokonana, natomiast dla Dąbrówki był to 5 remis na wiosnę. Gdyby nie te ich straty punktów to kto wie, sprawa awansu mogłaby być jeszcze nie przesądzona.

GLKS II Dłutów         4 : 1   Pisia Zygry (jesienią 3 : 3)   2011-06-5 godz.17

Zespół Pisii nie przełamał fatalnej serii w spotkanaich wyjazdowych i w 9 meczu, pioniósł 9 porażkę. Pisia pozostała dalej na dnie tabeli, a Dłutów awansował na miejsce 8.

Hetman Łódź            3 : 0    HAS Wartkowice (jesienią 2 : 2  2011-06-4 godz.17

Wartkowice pokonane w Łodzi. Hetman okazał sie lepszy i tym samym licznik kolejnych zwycięstw z rzędu HAS-u zatrzymał się na trzech. Natomiast dla Łodzian była to 3 wygrana na wiosnę.

Kotan II Ozorków      2 : 3   MKS MIANÓW (jesienią 0 : 3)   2011-06-5 godz. 11