Kontakty

Aktualności

Sparingi przed sezonem 2010/2011

• autor: mksmianow, 2010-08-24 00:00

Sezon 2010/2011  rozpocznie się w pierwszy weekend września.  Do sezonu MKS Mianów przygotowywał się trenując i rozgrywając sparingi. Wyniki może nie nastrajają optymistyczne, ale trzeba mieć nadzieje, że w rozgrywkach ligowych będzie tylko lepiej.

MKS Mianów - Ner  Poddębice 2 : 8  (1:2)

Poddębiczanie w ostatnim sezonie zajęli 2 miejsce w rozgrywkach A klasy. Pierwsza połowa rozgrywanego w Ciężkowie (gmina Poddębice) meczu przyniosła jedno bramkowe prowadzenie Neru. Natomiast druga połowa obnażyła wszystkie nasze braki.

Orlik Sobień - MKS Mianów 7 : 2

Drugie spotkanie sparingowe rozegrane w Sobieniu (gmina Aleksandrów Łódzki)  na boisku Orlika przyniosło drugą sromotną porażkę Mianowian. Mecz bez historii.

MKS Mianów - Hetman Łódź 0 : 3

Spotkanie ze znaną nam z rozgrywek B klasy łódzką drużyną,  mimo wielu dogodnych sytuacji do zdobycia bramki i posiadanej przewagi przyniosło porażkę MKS-u .

Pisia Zygry - MKS Mianów 1 : 2

W ostatnim meczu przedsezonowym rozegranym w Zygrach (gmina Zadzim) z miejscową Pisią MKS Mianów odniósł pierwsze sparingowe zwycięstwo.

Podczas  rozgrywanych na wyjazdach sparingów drużyna MKS Mianów promowała  gminę Lutomiersk, np. poprzez logo gminy umieszczone na strojach piłkarskich.