• autor: mksmianow, 2013-05-15 12:05

18 MAJA (SOBOTA) GODZINA 16

ZBIÓRKA 15 BOISKO LUTOMIERSK

MIANÓW BEZ PUNKTÓW I... TRENERA!

W zakończonym dzisiaj spotkaniu MKS Mianów w Lutomiersku przegrał z Sazanem Pęczniew 0:3 (0:0). Drużyna z Mianowa sięgnęła ligowe dna.

W pierwszej połowie nic wskazywało na porażkę. MKS prezentował się lepiej, przeprowadził kilka kombinacyjnych zagrań, wyprowadzał piłkę od tyłu. Swoich sytuacji nie wykorzystali: Józek Wawer i Arkadiusz Beda. Na początku drugiej połowy jednak gola zdobyli goście. Po dośrodkowaniu błąd popełnił bramkarz MKS-u - Waldemar Staszek i zrobiło się 0:1. Mianów prowadził grę, ale po kilku minutach drugi błąd golkipera gospodarzy wykorzystał Sazan i było 0:2. Mianów stwarzał sobie okazje, jednak brakowało wykończenia. Najlepszą sytuację miał Paweł Urbaniak, który jednak trafił w bramkarza. Przed końcem meczu goście dobili trzecią bramką i taki wynik się utrzymał.

Po meczu w szatni gospodarzy, trener Sławomir Sulima zrezygnował z funkcji trenera Mianowa.

Skład: Waldemar Staszek - Krzysztof Kawalec, Sławomir Sulima, Marcin Kawalec, Radosław Kotasa - Mariusz Adrianowski, Sławomir Barański, Paweł Urbaniak, Mateusz Kacprowski - Arkadiusz Beda, Józek Wawer.

Na zmiany wchodzili: Rafał Adriańczyk, Tomasz Wójcik, Marcin Feterlich.