Kontakty

Aktualności

8 kolejka: MKS Mianów - Victoria Łódź

• autor: mksmianow, 2011-10-26 00:00

W meczu przedostatniej kolejki rundy jesiennej MKS Mianów zwyciężył Victorię Łódź 3 : 0. Do przerwy wynik był bezbramkowy. Victoria to drużyna, która zgromadziła 14 oczek (wygrane z Nerem Łódzkim, GLKS II Dłutów, MKS II 2000 Tuszyn i HAS Wartkowice oraz remisy z LKS Dąbrówka i Hetman Łódź).W poprzednim sezonie padł remis 4 : 4 oraz Victoria zwyciężyła walkowerem. Od 50 minuty MKS grał z przewagą jednego zawodnika (czerwona kartka dla zawodnika gości). W tym spotkaniu hat-trickiem popisał się Adam Golański.

relacja z meczu

mecz z jesieni 2010

poprzednie mecze

zestaw par 8 kolejki

8 kolejka:

MKS MIANÓW        3 : 0    Victoria Łódź (4 : 4 , 0 : 3 wo)* 29-10-2011 godz. 14

bramki: Adam Golański x3

Sazan Pęczniew   1 : 0  HAS Wartkowice (4 : 6 , 2 : 329-10-2011 godz. 15:15

bramka: Szymon Domżał

Pisia Zygry              4 : 4    MKS II 2000 Tuszyn (2 : 0 , 1 : 3)  29-10-2011 godz. 14

bramki dla Pisii: Krystian Nowak, Grzegorz Michalak, Adrian Naszkowski, Łukasz Ciałkowski

LKS Dąbrówka      4 : 1     Hetman Łódź (1 : 0 , 1 : 1)  11-11-2011 godz. 12 przełożony

bramki dla Dąbrówki : Kamil Kozicki x2 , Arkadiusz Majchrzak , Radosław Sokół

bramka dla Hetmana: Paweł Koryciński

Ner Łódzki              4 : 2  GLKS II Dłutów (brak, Ner nie uczestniczył w rozgrywkach ) 30-10-2011 godz. 14

Bilans spotkań:

11 spotkań w tym : 6 wygranych MKS-u ,  4 wygrane Victorii i 1 remis; bramki 33 - 26 na korzyść MKS Mianów