Kontakty

Aktualności

Inauguracja ligi

• autor: mksmianow, 2011-09-04 00:00

Udanie rozpoczęli rozgrywki w sezonie 2011/2012 piłkarze MKS-u Mianów. Na boisku w Lutomiersku pokonali zespół Sazana Pęczniew 5:0. Do przerwy wynik był bezbramkowy. Bramki dla MKS-u zdobyli : Artur Łukasik (dwie), Włodzimierz Marciniak, Sławomir Barański i Adam Golański. Było to drugie zwycięstwo MKS-u w dziewięciu spotkaniach przeciwko rywalom z Pęczniewa.

Pisia Zygry         2 : 2  HAS Wartkowice (2 : 11 : 711-09-2011 godz. 16

Remis w spotkaniu ostatniej drużyny z szóstą poprzedniego sezonu. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie. W nastepnej kolejce Pisię czeka mecz w Lutomiersku z Mianowem, natomiast HAS zmierzy sie u siebie z Nerem Łódzkim.

Ner Łódzki         0 : 3  Victoria Łódź (brak spotkań, Ner nie uczestniczył w rozgrywkach)

Drużyna Neru odniosła pierwszą porażkę po reaktywacji zespołu. Gospodarze ulegli 0 : 3. Bramki dla Victorii zdobyli : Damian Sasiak (dwie) i Grzegorz Karasiński. W następnej kolejce Victorię czeka cięzki mecz z LKS Dąbrówka, natomiast Ner wyjeżdza do Wartkowic na mecz z HAS-em.

LKS Dąbrówka  10 : 2  MKS II 2000 Tuszyn (10 : 01 : 110-09-2011 godz. 16

Mocny start w wykonaniu piłkarzy z Dąbrówki. Tak jak w pierwszym meczu poprzedniego sezonu, tak i teraz rywalem były rezerwy Tuszyna. I znów LKS zaaplikował przeciwnikom 10 bramek, jednak tym razem po stronie strat zapisał 2 bramki. Bramki dla Dąbrówki zdobyli : Robert Karolak (pięć), Kamil Kozicki (dwie), Kamil Bartosiak,Rafał Pawlak,Radosław Sokół (po jednej). Kolejny mecz LKS rozegra na wyjeździe z Victorią, a MKS II 2000 podejmie u siebie Hetman Łódź.

Hetman Łódź     1 : 0 GLKS II Dłutów (9 : 01 : 1

Skromne zwycięstwo jednego z kandydatów do awansu nad rezerwami GLKS Dłutów. Bramke na wage trzech punktów zdobył Mohamed Nabaoui. W kolejnej kolejce Hetmana czeka wyjazd do Tuszyna, natomiast Dłutów wybiera sie do Pęczniewa.

Bilans spotkań:

9 spotkań w tym : 7 wygranych Sazanu ,  2 wygrane MKS-u ; bramki 27 - 20 na korzyść  Sazanu Pęczniew