GKS II Ksawerów   MKS Mianów
w Woli Zaradzyńskiej

2010-05-29, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Dzień: sobota  29 maja 2010. Miejsce : Wola Zaradzyńska. Cel : Zwycięstwo. Idealna pogoda do gry. Godzina 17 rozpoczyna się mecz pomiędzy GKS II Ksawerów, a MKS Mianów. Od pierwszego gwizdka sędziego  z wielkim aniumuszem spotkanie zaczął MKS. W pierwszych minutach gry MKS Mianów wypracował sobie trzy dogodne sytuacje bramkowe, z czego przynajmniej jedna powinna zakończyć się golem. Z upływem czasu gra się trochę wyrównała. Można powiedzieć ,że pierwsza połowa zaważyła na wyniku spotaknia. Jako pierwsi gola zdobyli gospodarze, w czym wybitnie pomógł im sędzia tego spotkania. GKS otrzymał rzut karny (fakt po zagraniu ręką), jednak wcześniej trzech graczy Ksawerowian było na 2 metrowym spalonym, co było widać gołym okiem  Jakby tego było mało w dalszej części spotkania sędzia upatrzył sobie gwizdanie spalonych, przez co większość akcji tak właśnie się kończyła. Swoimi decyzjami wywoływał śmiech obu drużyn. Jednak zostawmy temat sędziego bez komentarza. W pierwszej częsci spotkania Ksawerów zdobył drugą bramkę i na przerwę piłkarze schodzili przy wyniku 2:0 dla gospodarzy.  Druga połowa całkowicie należała do żółto-zielonych którzy raz za razem atakowali bramkę GKS-u.  Gospodarze w tym czasie mieli jedną sytuację, która zakończyła się na poprzeczce. Kontaktową bramkę dla MKS Mianów zdobył Arkadiusz Beda. Potem także Arek jak i inni zawodnicy mieli swoje szanse na bramkę, jednak skończyły się one bez powodzenia. GKS II Ksawerów minimalne zwycięstwo "dowiózł" do końca spotkania. Jednak trzeba zaznaczyć, że lepsze wrażenie sprawiali piłkarze MKS-u niż Ksawerowian. W poprzedniej kolejce GKS II rozbił czołową drużynę rozgrywek Sazan Pęczniew aż 7:2.

GKS II Ksawerów  2 : 1 MKS Mianów

Bramka: A. Beda

WYNIK SPOTKANIA ZWERYFIKOWANY JAKO WALKOWER 3:0 DLA MKS MIANÓW