herb MKS Mianów
Sazan Pęczniew   MKS Mianów

2010-05-16, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

W niedzielny ranek "niebo płakało". Płakało pewnie nad naszą grą. Znów pomagamy przeciwnikom zdobywać gole, przez co przegrywamy kolejny mecz. Już po niespełna minucie gry padł pierwszy gol w tym meczu. Prowadzenie Sazanu ? Nic z tych rzeczy ,gdyż sędzia tego spotkania odgwizduje słusznego spalonego. A więc gramy dalej. W pierwszej połowie spotkania żadna drużyna nie osiągnęła jakiejś szczególnej przewagi. Tak samo Sazan jak i MKS miał swoje sytuacje do objęcia prowadzenia. Uderzenie z rzutu wolnego Łukasza Garbacza z MKS-u skończyło się tylko na poprzeczce. Po przeciwnej stronie, uderzoną  z rzutu wolnego piłkę sparował na rzut rożny Waldemar Staszek. W obu ekipach panował chaos , duzo piłek rozgrywanycvh w środku boiska. Gdy wydawało się ,że pierwsza połowa zakończy się wynikiem bezbramkowym Sazan zdobywa bramkę. Napastnik gospodarzy wykorzystuje nieporozumienie obrońców. Kolejny mecz i kolejny prezent który podarowujemy rywalom. Druga połowa ledwo się zaczęła, a wynik meczu brzmiał już : MKS - Sazan 0-2.  Potem mieliśmy swoje okazje bramkowe, ale jak to w piłce bywa niewykorzystane sytuacje się mszczą. Drużyna z Pęczniewa wykonuje rzut wolny i co...? Uderzoną piłkę początkowo odbija przed siebie bramkarz, lecz przy dobitce jest bezradny. Inna sprawa , że trzech graczy gospodarzy było przy tym na spalonym. Na nic zdają się nasze protesty, sędzia główny po konsultacji z sędzią liniowym wskazuje na środek boiska. Gdy trzeba gonić przeciwnika osiągamy przewagę. Zdobywamy kontaktowego gola (strzelcem Łukasz Garbacz)Z innych sytuacji  obronną reką wychodził bramkarz Sazana. Tak jak po uderzeniu Arka Bedy bądź Tomka Wójcika. Drugą bramkę dla MKS-u perfekcyjnie wykonanym rzutem wolnym zdobył Sławomir Barański. Jednak zabrakło już czasu aby doprowadzić do remisu. Ostatecznie w Pęczniewie  MKS Mianów ponosi porażkę 2:3.

Sazan Pęczniew  3 : 2 MKS Mianów

Bramki: Ł. Garbacz , S.Barański