MKS Mianów   Victoria Łódź
boisko w Ciężkowie

2010-05-08, 17:30

Czas spotkania: 90 min.

Pierwsza połowa meczu miała przebieg "gol za gol". Jak na drużynę, która w poprzedniej kolejce zatrzymała lidera Tornado, Victoria nie grała nic specjalnego, jednak po naszych prostych, głupich błędach udało jej się zdobyć 2 bramki. Właśnie to goście z Łodzi jako pierwsi wyszli na prowadzenie, kiedy ich napastnik płaskim strzałem obok bramkarza MKS-u zdobył bramkę. Niespełna 5 minut później MKS wyrównuje stan meczu. Gola w zamieszaniu podbramkowym przytomnym strzałem zdobywa Kamil Krasoń. Praktycznie kopia sytuacji miała miejsce w kolejnych minutach meczu, tylko tym razem pod bramką MKS-u i niestety zakończona pomyślnie. Victoria obejmuje prowadzenie 2:1. Ale jak wspomniałem na początku pierwsza połowa to gol za gol, a więc tak też musi być.  MKS Mianów wynik remisowy  zawdzięcza Sławomirowi Barańskiemu, który w końcówce pierwszej połowy zdobył bramkę z rzutu wolnego (piłka po rękach bramkarza Victorii wpada do bramki). Druga połowa meczu to już zupełnie inna gra w wykonaniu MKS-u.  Przebudził się Arkadiusz Beda, supersnajper naszego zespołu. Lider klasyfikacji strzelców gr I klasy B powiększył swój dorobek o 4 bramki, które zdobył w drugiej połowie spotkania. Najpierw po indywidualnej akcji wyprowadził MKS na prowadzenie 3:2, potem po akcjach z lewej strony boiska i podaniach Sławomira Barańskiego zdobył bramki na 4:2 i 5:2.  Już pod koniec meczu Victoria zdobywa swoją trzecią bramkę (piłka po strzale gracza gości i rykoszecie od obrońcy wpada do bramki). Natomiast już w następnej akcji wynik meczu na 6:3 ustala Arkadiusz Beda. Oby forma strzelecka z tego spotkania dopisywała Arkowi w kolejnych meczach (aby zwycięskich ). Tego Jemu jak i całemu klubowi serdecznie życzę.