herb MKS Mianów
Pisia Zygry   MKS Mianów

2009-10-18, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

Mecz zakończony wynikiem remisowym. Był to nasz pierwszy remis w tym sezonie. Mecz od "mocnego uderzenia" rozpoczęli gospodarze, którzy juz pierwszą akcję zakończyli zdobyciem gola. Piłka po strzale zawodnika Pisii i rykoszecie od naszego obrońcy wpadła do bramki. Jednak od czego ma sie super strzelca. Kilka akcji poźniej na strzał zdecydował się Arkadiusz Beda. Ku naszej i naszych kibiców uciesze piłka wylądowała w siatce. A więc po niespełna 15 minutach wynik znów był remisowy 1:1. W dalszej częsci pierwszej połowy obie drużyny miały swoje szanse na podwyższenie wyniku, jednak on do przerwy nie uległ już zmianie. Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza. Dużo walki, i sytuacje bramkowe dla obu ekip. Niestety jedą z takich akcji Pisia Zygry wykorzystała. Po wykonanym rzucie wolnym, i strzale głową piłkę w bramce umieścił kapitan gospodarzy. Wynik 2 :1 dla Pisii utrzymywał sie praktycznie do końca spotkania. Jednak w ostatnich minutach meczu na solową akcję zdecydował się Dariusz Staszek (notabene były gracz Pisii) i  precyzyjnym strzałem w krótki róg nie dał szans bramkarzowi miejscowych. A więc wynik 2 : 2 z przebiegu spotkania można uznac za sprawiedliwy.