herb Kotan II Ozorków
MKS MIANÓW   Kotan II Ozorków

2010-10-30, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

W pierwszych minutach spotkania lepsze wrażenie sprawiali goście. Lecz gra z obu stron była chaotyczna. Pierwszą groźną sytuację stworzył sobie Kotan. Najpierw piłkę po strzale gracza gości wybronił bramkarz MKS-u , a przy dobitce piłka zatrzymała się na poprzeczce. W odpowiedzi dogodnej sytuacji dla żółto-zielonych nie wykorzystali Piotr Chałupczak oraz Kamil Krasoń. Im bliżej końca połowy tym groźniej atakował MKS. Powodzenie przyniosła dopiero akcja w doliczonym czasie pierwszej połowy. Tzw. bramkę do szatni zdobył Łukasz Garbacz Druga połowa spotkania rozpoczęła sie od mocnego uderzenia gospodarzy. Stuprocentowej okazji do zdobycia bramki nie wykorzystał Piotr Chałupczak, który po dośrodkowaniu z bliska posłał piłkę nad poprzeczką. Takich sytuacji MKS Mianów w okresie kilku minut miał kilka, lecz każda z nich zakończyła się niepowodzeniem.  W międzyczasie śmielej zaczęli poczynać sobie piłkarze Kotana Ozorków. 15 minut przed końcem spotkania stanęli przed wyśmienitą okazją, aby wyrównać stan meczu na 1:1. Sędzia podyktował wątpliwy rzut karny, który na szczęście wyśmienicie obronił bramkarz MKS-u Waldemar Staszek. Ta sytuacja widocznie podłamała gości, co wykorzystali żółto-zieloni. Najpierw wynik spotkania podwyższył Arkadiusz Beda. Trzecią, a zarazem ostatnią bramkę w tym meczu zdobył Piotr Chałupczak ,dzięki czemu MKS Mianów pokonał Kotan II Ozorków 3:0