herb MKS MIANÓW
MKS II 2000 Tuszyn   MKS MIANÓW

2010-09-26, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

Przed rozpoczęciem meczu minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego kibica MKS Mianów !

Drużyna rezerw MKS 2000 Tuszyn w tym meczu została wzmocniona kilkoma graczami z pierwszej drużyny (mianowicie z ligi okręgowej). Początek meczu należał właśnie do gospodarzy, którzy raz po raz atakowali bramkę MKS-u Mianów. Kilka rzutów rożnych oraz wolnych nie przyniosło zdobyczy bramkowej. Natomiast MKS Mianów wyprowadzał groźne kontry, które powinny przynieść bramki. Kilka stuprocentowych okazji zmarnował jednak Arkadiusz Beda. W 20 minucie spotkania czerwoną kartką za zagranie piłki reką poza polem karnym ukarany został bramkarz Tuszyna. Wydawać by sie mogło, że bramki dla żółto-zielonych to teraz kwestia czasu. Bramki owszem padły...jednak dla gospodarzy. Tuż po czerwonej kartce i wznowieniu gry Tuszyn przeprowadził akcję bramkową. Kilka minut potem było już 2:0 dla MKS II 2000. MKS Mianów jeszcze przed przerwą po golu Grzegorza Kurczewskiego zmniejszył rozmiary porażki. Jednak ostatniego gola w 1 połowie zdobył Tuszyn i prowadził 3:1.  Dwie  z trzech bramek dla MKS II 2000 padły po indywidualnych błędach obrońców. W drugiej połowie MKS Mianów nie miał nic do stracenia. Przełamał się wkońcu Arek Beda , który zdobył drugą bramkę dla MKS-u. Następnie słupek po uderzeniu Piotrka Chałupczaka "stanął na drodze" do remisu. Niestety do remisu nie doszło, gdyż Tuszyn zdobył bramkę numer 4. (de facto która nie powinna zostać uznana, napastnik gospodarzy wybił piłkę z rąk bramkarzowi w polu bramkowym). Zresztą sędzia tego dnia był bardzo słabo dysponowany. Kiedy już się pogubił, za dyskusje z nim ukarał czerwonymi kartkami dwóch zawodników MKS Mianów : Rafała Adriańczyka i Piotrka Chałupczaka. Ostatniego gola w tym meczu ładnym strzałem zza pola karnego zdobył Artur Szulc. MKS II 2000 Tuszyn pokonał MKS Mianów 4:3, zdobywając tym samym swoje pierwsze punkty w sezonie.